De functiën van kommandant der Akademie werden na den dood van den luitenant-kolonel Kock, opge dragen aan den oudsten kapitein, den Heer L. T. F. W. Baron van Boecop, die dezelve heeft waargenomen tot den 20stenMei. liet had namelijk Zr. M. den Koning behaagd, bij besluit van 12 Apriln°. 20, tot komman dant der Militaire Akademie te benoemen den Heer- Majoor der Artillerie M. H. Steeneerghe dienadat op den 8"™ Mei het geheele personeel der Akademie op eene plegtige wijze aan Z. W. Ed. Gestr. was voorgesteld, zijne functien op gemelden 20stcn Mei aanvaard heeft. Van de officieren bij de Akademie gedetacheerd was de 1°. Luitenant der Artillerie H. M. van Meurs bij koninklijk besluit van 8 Januarij, bevorderd tot 2en Kapitein en die officier, uit dien hoofde, uit zijne betrekking tot de Akademie eervol zijnde ontslagen werd zijne plaats, bij besluit des Konings van den 2den April, vervuld door den lcu Luitenant C. H. G. Steuer- walb van de Divisie Pontonniers. Bij de Civiele Beambten had de bevordering plaats van den Fleer B. Jooss, Leeraar der 2de klasse in het Handteekenen die bij besluit des Konings van den 21ston Maarttot Leeraar der lslc klasse in genoemd vak werd bevorderd terwijl bij gelijk besluit van 22 April de Heer J. C. Htjysmans tot Leeraar der 2do klasse in het Handteekenen werd aangesteld. Daarentegen werd aan den Leeraar der 2de klassein de Wiskunde A. Meijer bij besluit van 3 Julij, ontslag verleend uit gemelde zijne betrekking. De Concierge M. Desqeiens was den l'ldea Januarij

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1838 | | pagina 37