Id besluit van 15 Januarij 1851 was benoemd tot On der-Intendant der 2de Klassein het tusschentijdvak (18501856) hoofdzakelijk gevoerd geworden door den Tweeden Luitenant Administrateur van Kleeding A. J. Peeters. Aan den Paarden-Arts der lsl° Klasse P. S. J. Ver- heyden is eervol ontslag verleend (19 Dec. 1850)en de Apotheker J. V. Blanken de Blecourt is overge plaatst bij het Garnizoen te 'sGravenhage{% 4Aprill851). Tot dus verrewat betreft de personenbehoorende tot den Grooten Staf der Akademie. Yan den Kleinen Staf is de Adjudant Onder-Officier C. J. Tomey bij besluit van 26 Febr. 1851 bevorderd tot Tweeden Lui tenant Plaats-Majoor te Bergen op Zoomde tweede Concierge G. H. Sachse uit zijne dienst ontslagen (29 Oct. 1854), en de Korporaal-Tamboer J. Molenbeek afgegaan met paspoort (20 Junij 1851). De Officieren en Onder-Officieren bij de Akademie zijnde gedetacheerd geweestzijn met uitzondering van den Kapitein en Eersten Luitenant der Genie J. P. Delprat en F. P. Gisius Nanking allende een vroeger de andere laternaar hunne korpsen terug gekeerd, of, tot hoogere rangen zijnde bevorderd, bij andere ingedeeld. Van de Civiele Beambten is aan diegenen, die, als afkomstig uit de Zuidelijke Gewesten, daartoe aanzoek hebben gedaan een eervol ontslag verleend als aan den Leeraar der 2de klasse in de wiskunde J. G. Weiler (6 Dec. 1850) den Adsistent-Bibliothecaris C. Tandel (17 Dec. 1850), enden Tweeden Hoogleeraar iu de Wis-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1838 | | pagina 47