26 bij liet wapen dei- Infanterie de Kadets K. W. II. de Coenens II. F. Meijer, M. C. E. Ruempol, P. M. J. Penning Nieuwland II. F. van HedmenJ. C. D. Janson en ,J. H. Swaving; bij het wapen der Artillerie de Kadets W. B. Schey A. IIev- 1.1GERSC. J. Essers Jhr. C. II. C. Flugi van Aspermont •I. O. Gobies, II. L. Kilian en L. T. Boers; en bij liet Korps der Genie en Sappeurs de Kadet-K. L. Pfeiffer. Verplaatsingen Bij onderscheiden Koninklijke besluiten en Min. Disp. zijn de volgende Adelborsten en Kadets op bun verzoek over geplaatst als van de eigentlijke Zeedienst naar den Scheepsbouw de Adel borst J. \V. Calten van bel wapen der Infanterie bij dat der Kavallerie de Kadets G. H. van Nouiiuïs, V. W, B. Bar. Bentinck tot Schóón- heten, E. Visser en E. van Wickevoort Crommelin; van het wapen der Infanterie bij dat der Artillerie de Kadet F. Knoote van liet wapen der Infanterie bij de Mariniers J. A. Vorstman van bel wapen der Infanterie bier te lande bij dat der In fanterie Koloniën de Kadet G. C. E. van Daalen; van bet wapen der Kavallerie bij dat der Artillerie de Kadet J. C. E. Bar. van Lijnden en van bet wapen der Artillerie Koloniën bij dal der In fanterie aldaar de Kadets D. A. C. F. W. Verstege en P. j. Straatman. Ontslag. Bij onderscheiden Koninklijke besluiten en Min. Disp. heb ben de volgende Adelborsten en Kadets op hun verzoek een eervol ontslag bekomen als de Adelborsten C. L. C. W. Pické G. N. de Haan, J. F. Simons en J. A. Vorstman; de Kadets der Infanterie G. W. L. van Lockiiorst en G. C. O. Vos van Rijswijk

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1853 | | pagina 48