38 J. J. pk Hollander, 2dc geheel omgew. dr. [ter perse). Handleiding lot de Kennis der Javaansche laai- en letterkunde, door Dr. J. J. de Hollander. Historische Leeruursus: Handleiding lot de Aardrijkskunde, dooi1 Dr. A. A. van Hkusder, 2de druk.Vervolg op die Handleiding, door den- zelfden. Handleiding tot de kennis der Nieuwe Geschiedenis, door Or. A. A. van Heosdbn, 1ste Dl. 2de dr., 2de 1)1. Isle dr. fiVishundige Leercursus: Beginselen der Stelkunst, door J. Baron Ghijben en 11. Stuootman, 5de dr. Beginselen der Hoogcre Stelkunst, door Dezelfden, 2de dr. Beginselen der Meetkunst, door J. Badon Giiijden 3de dr. Gronden der Beschrijvende Meetkunst door II. Stroot- man 2de dr. Kort begrip der Hoogere Meetkunstvoor de Kadelten der Inf. en Kav., door J. Badon Giiijden. Beginselen der Hoogere Meetkunst, voor de Kadelten der Art. en Genie, door Denzelfden, 2de dr.Beginselen der Differentiaal-en Integraalrekening, door Df.nzelfden. Gronden der Mechanica voor de Kadelten der Inf en Kav. door J. P. C van Overstraten 2de dr. Beginselen der Mechanica voor de Kadelten der Art. en Genie, door J. P. Delprat 2de dr. Beginselen der Werk tuigkunde, voor de Kadelten der Art., Genie en van den Waterstaat, door J. P. Df.lprat. Geodesie, door G. A. van Kerkwijk, 3de dr. ter perse). Handleiding tot het onderwijs in het Topographisch Teekenen met een Atlas van 53 platen in 8°. door André df. la Pokte. Wis kundige Construction tot oefening in het Begtlijnig Teekeneu door J. C. J. Keupers. Verzameling van Wiskundige Tafelen door W. Wenckebach. Natuurkundige Leercursus Natuurkundige Stellingen door W. Wencke bach, 3de dr. Handleiding bij het onderwijs in de Scheikunde, door P. A. van der Mkulkn, 1ste Dl. Natuurlijke Historie, 1ste Dl. 2de St. (Handleiding tot de beoefening der Geologiemet inbegrip der Palaeon- tologienaar het Hoogduitse!) van Dr. B. Kker vertaald door li. 11. Brouwer), 1ste Dl. Isle St. (Mineralogie, naar het Hoogduitsch van von Kodell door E. II. Brouwer nagezien en met bijvoegselen voorzien door Dr. Burgersdijk). Bouwkundige Leercursus: Handleiding tot de kennis der Burgerlijke en Militaire Bouwkunst met een Atlas van 03 platen door Jhr. C. M. Storm van 's Gravesande, 2de dr. Handleiding tot de kennis der Water bouwkunde, 2 declen met een Atlas van 78 platen, door D. J. Storm Buysing. krijgskundige LeercursusHandleiding tot de Krijgskunst, door J. J. van Melken 1ste Dl 2de dr. Handleiding lot de kennis der Artillerie, voor de Kadetten van alle wapens, door J. P C. van Overstraten, 3de «lr. Handleiding tot de kennis der Artillerie, voor de Kadelten van dat wapen, 2 deelen lsle Dl. Techniek, door O. 11. Kuijck, 2de Dl Tak- tiek, door J. P. C. van Overstraten.Handleiding lot de Verslcrkings-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1855 | | pagina 80