59 kunst, door G. A. van Kerkwijk, 4de dr. Handleiding lot de kennis van den Vestingbouw, voor de Kadetien der Genie en Art. door duw— zelfden. Handleiding lot de kennis der Militaire Administratiedoor F. C. R. Boers, 4de dr. Handleiding tot de kennis der Militaire Ad ministratie in Nederl. Oost-Indiëdoor deszelfden, 2de dr. Handlei ding tol. de Paardenkennis, door F. var der Poll, 2de dr. Werken en Kaarten buiten den LeercursvsReglement voor de Ko ninklijke Akademie voor de Zee- en Laudmagt. Voorschrift op de In wendige Dienst hij die Akademie. Systematische Catalogus van de Bibliotheek der genoemde Akademiemet 2 supplem.Over den Oorlog. (Nagelaten werk door den Generaal K. var Clausewitz), uit het Hoog duit seh vertaald door E. II Broüwer. Kort begrip der Krijgskunst door VV. J Knoop, 1 sic Dl. Taktiek 3de dr. 7Geschiedenis der Oorlogen in Europa sedert 1792uil het Hoogduitsch vertaald door E. II. Brouwer, 7 declen met plans. Idealen van Oorlogvoeren, in cene ontledende Schets van de daden der grootste Veldheeren, door den Luit.-Generaal Vos Lossau uit het Hoogduitsch vertaald door E. II. Brouwer, 3 dcelen. Karakterschets van Napoleon's Veldtogten door den Luit.-Generaal vos Lossau uit het Hoogduitsch vertaald door E. H. Brouwer. Pen en Zwaard. Handleiding voor onderofficieren in het vervaardigen van rapporten en brieven over militaire onderwerpen door .1. C. J. Kempkes, 4de dr. Algemeene Kaart van hel Koningrijk der Nederlanden, op de Schaal van 1 230000, door J. II. VV Lk Clercq in 9 bladen. Algemeene Kaart van Neêrlands Oost-I ndiëop de schaal van 1 5000000, getcekcnd door VV. Beyekincu J. M. Bruyn en J. I- VV. A. Essers in 4 bladen. Krijgsspel met gekleurde blokjes en het Reglement. Kaart van Tilburg en omtrek ten gebruikc bij het Krijgs spelin 23 bladen, op de schaal van 1 8000. Pontonplaten van het Nederlandsche Pontonwezen in 3 bladen. Voorschrift omtrent de wapens, de munitie en de schietoefeningen der Infanterie. Voorschrift op het Tirailleren. Reglement voor de Exercitiën en Evolution der Kavallerie 6 dcelen. Verzameling van Stukken en Memoriön strekkende ten vervolge en lot toelichting der Aarteekemngen gemaakt door hel Bureau der Artil lerie van het Ministerie van Oorlog op het Beknopt Ovkrzigt der proeven cu werkdadige oefeningen welke in het jaar 1849 bij het personeel der Artillerie hebben plaats gehad

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1855 | | pagina 81