26 A. G. Grossiers, E. W. Pfeiffer, J. II. C. Godin, A. P. W. Meis A. M, de Buck, II. J. C. Janssen en W. Godin; bij het wapen der Kavalieriede Kadet II. K. E. Perié; bij het wapen der Artillerie de lvadets II. W. Ketjen T. J. A. van Zijll de Jong, T. Romswinckel en P. C. Lans; bij het Korps der Genie en Sappeurs, de Kadets F. Kat, A. J. II. van Kappen, J. K. Pluim Mentz, K. F. Caspersz, VV. C. L. Ruys en M. C. van Daalen Wettep.s. Bij Z. M. besluit van den 9<Ic" Augustus 1833 N°. 69 zijn, te rekenen van den lslc" September 1833 de volgende Adelborsten 2'le kl. benoemd tot Adelborsten li!,! kl. bij de Koninklijke Nederiandsche Marineals J. F. van Kervel, J. II. Haakman, W. J. Adajis, A. F. van Sucutelen, J. van Assen, A. Snoek, Jhr. G. A. Tindal, L. C. IIoltzapffel C. J. M. Swaan P. E. Tegelberg, J. Plantenga, II. E. Eijssel A. C. Raven en E. B. Bonn. Bij betzelfde besluit is benoemd tot Aspirant-Ingenieur bij de Marineen als zoodanig geplaatst bij 's Rijks werf te Amsterdam, de Adelborst 2,lc kl. B. J. Tideman. Overplaatsingen. Bij onderscheiden Min. disp. zijn de volgende Kadets overgeplaatstals van het wapen der Artillerie bij dat der Infanterie, de Kadet Q. \V. F. de Flines; van het wapen der Artillerie bij dat der Kavalierie, de Kadet C. L. A. Bert; van bet wapen der Infanterie bij dat der Kavalierie, de Kadet J. C. Wilbrenninck van het wapen der Infanterie in Oosl-Indië bij dat der Genie aldaar, de Kadet J. Kat. Overplaatsing in een liooger Studie-Jaar De Kadet der Genie J. F. II. Boonacker, die tijdens het examen van overgang in 1854. wegens ziekte met verlof afwezig washeeft na zijne terugkomst van verlof aan de

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1856 | | pagina 48