30 stelling verbonden waren, deze Mikroskoop aangeboden, als een gering blijk hunner duurzame hulde en erkentelijkheid. 5 December 181)4. Geleekend Jhr. J.L. Bloijs vat) Treslong, I"'"-Luitenant der Artillerie. F.CR. Boers Kapitein-Kwartiermeester Beg. Grenad. en Jagers. G. P. Booms i'u-Luitenant 7,lc Reg. Infanterie. J. Bosscha, Hoogleeraar en Lid van de Tweede Kamer. Brand Eschauzier, Gepens. Kapitein der Artillerie en Leeraar aan het gymnasium te Kampen. J. A. LE Clercq Kapitein der Artillerie. I. H. W. le Clercq, Majoor bij den Generalen Staf. J. P. Delprat, Kolonel-ingenieurvoormalig Kommandant der Alcademie, Lid van de Tiveede Kamer. A. J. J. Dijckmeester, Kapitein der Artillerie. G. Bar. van der Duijn van Maasdam, Luitenant-Kolonel der Kavailerie. W. A. F ROGER Oud-Luitenant Ingenieur, Inspecteur van de openbare werken le Amsterdam. G. G. van der Hoeven Kapitein-Ingenieur. P. Hoezee, Gepens. Apotheker l"c klasse. P. H. J. IIoogeveen, Kapitein-Adjudant 2,le Reg. Infanterie. R. A. Jackson, Ritmeester der Kavailerie. IJ. Kemper, Luitenant ter Zee lsle klasse. G. A. van Kerkwijk, Majoor-Ingenieur. W. J. Knoop, Majoor 7,lc Reg. Infanterie. G. Kouter IIz., i'l°-Luilenant-Ingcniewr. J. C. de Man, Luitenant ter Zee i'" klasse. B. van Merlen Generaal-Majoor der Kavailerie. P. XI. VAN DER Meülen Majoor der Artillerie. F. W. Moorrees, Kapitein der Artillerie. J. J. VAN Molken Kolonel 6'10 Reg. Infanterie. A. Nolthenius, 1 "-'-Luitenant-Ingenieur. Ofschoon do rangen niet bij de naamteekeuingen geplaatst waren, hebben wij ge meend er die bij te moeten vermelden

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1856 | | pagina 52