-2b J. A. Schuurman II. E. Beekman, J. II. Bolken, T. K. J. Kbaat J. E. N. Bar. Schimmelpenninck van der Oue W. F. II. van Riemsdijk en A. S. van der Loeff. Bij Z. M. besluit van den 5'1™ Julij 1836 N°. 65 zijn, te rekenen van den 50"e" Junij te voren, benoemd tot 2,lo-Luitenants der Landmagt in Oost-Indië: bij hel wapen der Infanterie, de Radels G. C. E. van Daalen J. J. W. E. Verstege P. Straatman en F. D. Mour bij het wapen der Artillerie de Kadets G. A. Deibel en J. P. C. Rotten; bij bet wapen der Genie, de Kadet D. N. Meijners. Bij Z. M. besluit van den 28"™ Julij 1886 N°. 67 is de Kadet W. G. Lehnkering benoemd tot 2'lo-Luitenant bij het wapen der Kavallerie in Oost-Indië. Bij Z. M. besluit van den 13,lc» Augustus 1836 N". 81 zijn, te rekenen van den l"c" September 1836, de volgende Adelborsten 2de kl. benoemd lot Adelborsten lsle kl. bij de Koninklijke Ncderlandsche Marine als G. Kruijs, Jhr. C. C. Six, A. J. Visser, G. Doorman, S. Kraijenhoff van de Leur, J. L. Bar. van Isselmüden C. A Jeekel, Jhr. C. C. van der Wijck, J. van Burg, J. J. Braam, H. J. van Broekuuijzen W. van Oorschot, J. C. Schotel, L. G. C. van Wacuendorff van Rijn, A. Bar. Collot d Escury G. A. L. de Haan, Jlir. G. A. van Nispen, J. H. Commijs, D. M. G. DE Swart en D. J. A. D van den Steen. Overplaatsingen. Bij onderscheiden Min. disp. zijn de volgende Kadets overgeplaatstals van het wapen der Infanterie bij dat der Kavalleriede Kadets H. J. G. van Cattenburch A. Bar. van Dedem Jhr. F. A. de Jong, W. G. L. de Vaijnes van Brakell en K. Zegers Veeckens Later overgeplaatst bij de Infanterie hier te lande. (f) Komt in de vorige Jaargangen voor als Westerburger en is bij besluit van Z. M. tot deze naams-verandcring gemagtigd.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1857 | | pagina 47