28 de volgende Kadets benoemd tot 2e Luitenants bij het Korps Ingenieurs, Mineurs en Sappeurs, als: A. J. Voorduin, F. Ermerins K. Eland, I J, H. Gus- berti Hodenpijl en J. Drabbe. Bij Z. M. besluit van den 8" Maart 1858, N°. 52, is tot 2U Luitenant bij hel Korps der Genie en Sappeurs in Oost- Indië benoemd de Kadet A. M. Pfeiffer. Bij Z. M. besluit van den 2" Julij 1858, N°. 71, zijn te rekenen van den 30" Junij tevorenbenoemd tot 2e Luitenants der Landmagt in Oosl-lndië: Bij het wapen der Infanterie, de Kadets J. F. D. En gelhard, Jhr. J. II. C. van der Wijck en P. E. J. II. VAN Dompseler bij het wapen der Artillerie, A. C. H. Winter en D. C. J. A. Ponse bij liet Korps der Genie en Sappeurs, A. W. Noltiienius W. J. C. L. van Polanen Petel en J. Kat. Overplaatsingen. De Kadetten J. F. W. Gravenhorst en E. C. van Ro- mondt die uitsluitend voor de dienst in West-Indië be stemd waren zijn bij disp. van het M. v. O. van den 31" Maart 1858, N°. 49 B, in verband met Z. M. besluit van den 12" November te voren, N°. 56, overgeplaatst bij de dienst hier te lande, ieder hij het wapen waartoe hij behoorde. Ontslag. Bij onderscheidene Min. disp. is op hun verzoek eervol ontslag verleend aan de volgende Kadets als II. J. G. Altink. en D. II. Wildschut van de Infanterie hier te lande, G. R. J. de Quay van de Kavallerie hier te lande, J. W. Just de la Paisières van de Artillerie hier te lande, G. J. Maxwils en J. Meursinge van de Genie

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1859 | | pagina 50