11 Dien ten gevolge zijn de kadetsdie vrijwillig deel nemen aan de muziek verdeeld in 5 klassen zoodanig dat zijdie de le klasse uitmaken meer geoefend zijn, dan zij, die lot de 2° klasse belmoren terwijl de 3e klasse de minst geoe- fenden bevat. Door een bijdrage van bet bestuur der Ko ninklijke Militaire Akademie, zoo in geld als in eenige nieuwe instrumenten is bet korps muziek in staat gesteld hare uit voeringen meer en meer te volmaken terwijl het in de ge legenheid gebragt is daarin meer verscheidenheid te bren gen door de muziekstukken die hetbij den aanvang van dit studie-jaar ten geschenke ontvangen heeft. Hoewel dit korps, bij het einde van elk jaar, een grooter of kleiner verlies moet lijden, door het vertrek der, over bet algemeen meest geoefende leden en hoewel in Junij 18Ü9 dat verlies aanmerkelijk was, is de muziek er echter in mo gen slagen reeds zeer spoedig hare geregelde werkzaamheden te hervatten hetgeen te danken is aan den ijver waarmede de eerste oefeningen door de leden zijn begonnen en vol gehouden. Als kern, waaraan zich de Instrumentisten onder de Kadets tol bet vormen van een muzijkkorps aansluiten: Kapelmeester Baetens. P. F. (31. K.) (B. 31.) MuzikantRegen hardt. M. (Z. 31.) ld. Dogger. II. (31. K.) ld. Baetens. J. B. II. (B. 31.) ld. Herzberg. P. M. De onderstaande Kadets nemen vrijwillig deel aan de muziek Kadet-SergeantArntzenius. B. A. H. Commissaris-Adminis trateur. Kadet-Korporaal Boerrigter. J. II. Commissarissen, ld. Ramaer. II. II.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1860 | | pagina 37