85 Infanteriede Petit vervangen. De beide anderen wa ren, bij de nieuwe organisatie en de ondergane ver mindering van liet Kadetten-personeel, overkompleet en werden dus niet vervangen. Allen verkregen een eervol ontslag uit de door hen beldeede betrekkingen. Yan de 5 Officieren van policie verlieten er 2, naliet verlof, de Akademiede Ist® Luitenants Zurich en von Leschendie reeds, voor het verlof, tot Kapitein bevorderd warenzij werden in hunne betrekkingen door de lste Luitenants-Adjudant, van het 6de Regiment Infanterievan Resteren en van der Heiden vervangen. Ook de lste Luitenants Musehart en Bannier waren, vóór het verlof, tot Kapitein bevorderd en ofschoon bei den eerst als Kompagnies-Kommandanten elders zouden optreden, werden zij later, bij een gewijzigd Min. be sluit, weder bij den Staf der Infanterie overgeplaatst, ten einde, in hunne nieuwe rangen, verder aan de Akademie werkzaam te blijven. ,De lste Luitenant-In genieur Yoorduijn verliet, nog voor den Kamptijd, onze Inrigting en werd door den Ist® Luitenant-Inge nieur Eland vervangen. Eerstgenoemde uit zijne betrek king even als de lste Luitenant-Ingenieur Boonacker, die tot Kapitein-Ingenieur bevorderd, maar niet vervan gen werd een eervol ontslag verkrijgende, werd belast met Genie-werkzaamheden bij Westervoort. Ook de Officier van Gezondheid3® klasseSchröder ver liet onze Inrigting. Nog geen twee maanden na onze terugkomst op de Akademie, verliet ook de lste Luitenant der Infanterie (van policie) van Son, deze Inrigting en Breda, om

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1868 | | pagina 89