62 deringen ondergaan. In plaats van den Luitenant der Infanterie Langguth, belast met de Inwendige dienst en de Policie der Kon. Mil. Akademie, en die, op zijn verzoekbij het 4de Regt. Infanterie werd overgeplaatst kwam de lste Luit.-Adjudantvan het 5de Regt. Inf. van Dedem van Driesbergals plaatsvervanger van den Kapitein der Artillerie Verschoortrad de l6te Luitenant der Vesting-Atillerie te Winkel opterwijl de lstö Luite nant der InfanterieTissot van Patotgedetacheerd aan de Applicatie-Schoolde plaats van den Kapitein Ponnadieu innam. Allen kwamen met het begin van den nieuwen cursus, terwijl de Kapitein-Ingenieur Ermerins door den lste Luitenant-Ingenieur Schalken werd ver vangen. De op verzoek eervol ontslagen Kadet, voor het wapen der O. I. Infanterievan Emmerik werdop verzoek bij Min. disp., weder in denzelfden rang voor het wapen zijner keuze aangesteld, na afgelegd na-examen voor het hoogste studie-jaar. Niet alle Kadets mogten den eindpaal hunner wen- sclien binnen den bepaalden tijd bereikenniet allen werden, na afgelegd officiers-examen tot 2den Luitenant aangesteld, even als niet allen, die, voor het verlof, hun overgangs-examen voor een hooger studie-jaar hadden afgelegd, dit met goed gevolg hadden gedaan. Ons lust het niet hierover uit te weiden, maar wij her halen, wat wij in ons Overzigt van 1867 schreven: „Die sta, zie toe dat hij niet valle." Uit te gaan weiden over de aankomst onzer nieuwe Kameraden is, onzes inziens, ook niet noodig. Hunne keuze zij onherroepelijk even als hunne goede voornemens standvastig

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1869 | | pagina 68