59 te blijven, daar zulke verzoeken immer als niet ge daan zullen beschouwd worden. Be Redactie. Aan de Redactie van den Kadetten-Almanak werd door de Heercn Broese Comp. uitgevers van de Bredasche Couranteen anonyme brief overhandigd, bevattende het verzoek om den inhoud in hun blad te plaatsen, en verder 1°. een exemplaar van genoemd blad aan den Heer Gouverneur der Koninklijke Mili taire Akakemie en 2°. een dito aan den ls,en Luitenant de Petit te Maastricht te willen zenden. De inhoud van dit schrijven, getiteld: y>Een afge luisterd kadettenpraatje van dien aard zijnde dat genoemde Heeren het minder voor hunne Courant ge schikt vondenvoldeden zij aan het tweede verzoek in den brief geuit, zijnde: bij weigering ter plaatsing in de Bredasche Courantde vraag te herhalen bij de Redactie van den Kadett en-Almanak. Na lezing van den inhoud, besloot genoemde Re dactie, met algemeene stemmen, niet meer aan dat stuk te denken; men behoeft slechts in overweging te nemen, dat genoemd anonym schrijven weder eene aaneenschakeling van scheldwoorden inhield tegen Oud-Akademistschrijver der twee laatste verschenen brochures tegen de Akademie en haar onderwijs enz. om te beoordeelen dat dit niet in een Ivadetten- Almanak kan geplaatst worden en al bestond dan ook hiertoe de mogelijkheid, herhaalt de Redactie nogmaals dat geene stukken tenzij door den schrijver leesbaar onderteekend, geplaatst zullen worden en dan nog na eene strenge beoordeeling. De Redactie verzoekt dus van verder anonym schrijven verschoond te blijven. De Redactie.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1870 | | pagina 65