64 van den Gouverneur, werd als zoodanig vervangen door den lsteD Luitenant von Pesch terwijl eerstge noemde tot Onder-Inspecteur der draagbare wapenen werd benoemdde Kapiteins van Haeften en Meur- singe werden overgeplaatst, de eerste bij het 2e Reg., de tweede by het 3e Reg. Vesting-Artillerie. Ter vervanging van den Kapitein van Haeften werd de Kapitein IIojel van het le Reg. Vesting- Artillerie aan de Akademie gedetacheerd, terwijl de Kapitein Meursinge vervangen werd door den 'ls,en Lui tenant van Riemsdijk van het 7e Reg. Infanterie. De Kapitein der Genie Eland werd overgeplaatst bij het Bat. Mineurs en Sappeurs en vervangen door den lste" Luitenant Blauw van den Staf der Genie. De lste Luitenant der Artillerie Eyssonius de Waai. werd vervangen door den lslen Luitenant der Veld- Artillerie Staring en overgeplaatst bij het 3e Reg. Vesting-Artillerie, terwijl de lste Luitenants der Infan terie de Petit en Wellan werden overgeplaatst, de eerste bij het 2ede tweede bij het 6e Reg. Infanterie. Deze laatsten werden niet vervangenten gevolge van de verandering van vierjarigen in driejarigen cursus. Het eerste studiejaar was nog niet voltallig in de eerste dagen van September, want in den tijd, dat het eene gedeelte zich gewende aan het voor hem vreemde en nieuwe Akadernielevenen er wel ligt eenigen gevonden werden, die in die eerste dagen een oogenblik berouw gevoelden dat zij gekomen wa ren aan 'een inrigting, die hare eigenaardige moeije- lijkheden bezit, spande het andere gedeelte al hun krachten in ook daaraan toegelaten te worden. Na

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1870 | | pagina 70