50 vonden werd, tot een minimum gereduceerd is. Zooals het echter altijd gaat, ook hier verzoende de gewoonte ons met het minder aangename en gingen onze bezigheden en onze vermaken den ouden gang. Intusschen was in het personeel der Academie eenige verandering gekomen. Reeds vóór het verlof was de 1ste Luitenant der Artillerie Seyfïardt be noemd tot Kapitein der 3de klasse by den staf van dat wapen, terwijl hij als zoodanig aan de Academie zou werkzaam blijven. Verder was de Kapitein der Infanterie Pompe overgeplaatst bij het Regement Grenadiers en Jagers en vervangen door den Kapitein van Pommeren van hetzelfde wapen. De 1ste Luite nants der Infanterie Carré en Tissot van Patot werden respectievelijk overgeplaatst bij het 6de en 2de Rege ment Infanterie. De Kapitein-Ingenieur Baud, be noemd tot Kommandant van de stelling Nijmegen, was vervangen door den Kapitein-Ingenieur Voorduin. Verder werden aan de Academie gedetacheerd de 1ste Luitenants der Infanterie Plantenga en de Vla ming, de 1ste Luitenant der Artillerie de Greve en de 1ste Luitenant-Ingenieur Kaiser. Gedurende het verlof was Breda getuige geweest van eene plechtigheid, waaraan de kadets door wel willende beschikking van Z. M. den Koning een blij vend souvenir kregen. Wij bedoelen de overbrenging van de beenderen der in de citadel van Antwerpen gesneuvelde officieren naar de begraafplaats te Gin- neken. De lauwerkrans, die bij deze plechtigheid ge diend hadwerd nu door Z. M. aan de Koninklijke Militaire Academie geschonken en de plechtige uit reiking hiervan had den 14. October in tegenwoor-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1872 | | pagina 56