ontvielen ons in den eerstezijne groote muzikale talenten toch hadden veel bijgedragen tot hare instandhouding en haren bloei; maar het nade rend officiersexamen deed hem hesluiten zijne betrekking neder te leggen. We willen van harte hopen dat zijn opvolger, de cadet Heidenrijk, de voetstappen zijns voorgangers moge drukken en den bloei van de vereeniging in alle opzichten helpe bevorderen. De president en de secretaris, de cadet-korpo raals W. M. Peletier en J. W. R. Roeloffs Valk werden respectievelijk vervangen door de cadetten Van Swieten en D. H. Peletier." Omstreeks dien zelfden tijd werd eene commissie uit ons midden gekozen, ten doel hebbende het leiden der aan staande September-feesten, voor zooverre de cadet ten daarin hun deel zouden hebbenuit het derde jaar werden gekozen de cadet-korporaal Van der Mandere als president en de cadetten H. A. Berkhout en De Bock, uit het tweede jaar de cadetten Van Asbeck en Van Zadelhoff en uit het eerste jaar de cadetten G. J. M. Gollette en Siberg. Den 21slen en 22sten April was het Paschen en van het toegestane tweedaagsche verlof werd door de meesten gebruik gemaakt om de Academie weer voor een oogenblik te ontvlieden, de korte duur veroorzaakte evenwel, dat enkelen van de vergun ning geen gebruik maakten. Den 22sten Mei werd onze gouverneur officieel tot Luitenant-Kolonel benoemdreeds eenigen tijd te voren hadden we deze benoeming uit zijn eigen mond mogen vernemen, op dezen zelfden datum LXII

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1879 | | pagina 66