CXLIV cti wat hij voor ons heeft gedaan, Steeds was het zijn streven het verblijf ons hier zoo aangenaam mogelijk te makenvoor zooverre znlks met onze belangen en die der Academie in overeenstemming geacht kon worden te zijnen de zoo kameraadschappelijke verhouding tusschen de leden van het korps onderling hebben wij hoofdzakelijk aan hem te danken. De herinnering is het beste, wat wij van hem overhouden en moge het lot hem ook van ons hebben gescheiden toch zal de band, die ons zoolang aan hem verbonden, heeft, niet worden verbroken. Terwijl echter nog niemand kon vermoedendat het Cadettenkorps zulk een onherstelbaar verlies zoude moeten lijden, ging de tijd met ongekende snelheid verder. Den löden Maart werd het verjaarfeest van «Thijs den Overste" in alle plechtigheid gevierdwaar door wederom een aangename dag was weggelegd. Ons bestek gedoogt niet al de gebeurtenissen van dien dag breedvoerig te vermelden voor nadere bijzonder heden verwijzen wij naar het mengelwerkalwaar de lezer een omstandig verslag van de feestelijkheden zal kunnen vinden. Ter gelegenheid van het Paaschfeest werden ons vier dagen verlof verleend: den 24sten Maart konden wij vertrekken om den 27sten weder aan de Academie present te zijn. Voor ons heeft zulk een verlof, hoe klein het ook moge zijntoch altijd eene groote waarde, en dat er algemeen gebruik van deze gelegen heid gemaakt werd, zal wel niet vermeld behoeven te worden. liet ligt in den aard der zaak, dat er na onze terug- '*3/£

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1884 | | pagina 146