CXIA'I niet trachten den indruk weer te geven, dien dit be richt op alle leden van het korps maakte. De vroolijke tonen der muziek, die een oogwenk te voren nog door de amusementzaal weerklonkenverstomdeneene diepe droefheid maakte zich van allen meester, bij het denkbeeld, dat wederom een onzer kameraden de eeuwige rust was ingegaan. Slechts korten tijd mocht, hij in ons midden verkecren, maar lang genoeg om zich vele vrienden te verwerven. Geacht en bemind bij allen, die hem van nabij kenden, verloren wij in hem een goed kameraad. Den 30sten werden wij geroepen aan zijn stoffelijk overschot de laatste eer te bewijzen. De Eerste Officier, waarnemend Gouverneur der Militaire Academie, hield bij het graf eene indruk wekkende rede, die menigen traan in onze oogen deed opwellen. Namens het Gadettenkorps riep de Cadet- Sergeant Van Sliedregt den overledene een laatst vaarwel toe, en wel mocht hij zeggen: Groosswij zullen u niet vergeten." Neen, dat zullen wij niet: in onze herinnering zal hij blijven voortleven, en de ijzeren hand des tijds zal niet bij machte wezen, zijne nagedachtenis bij het Gadettenkorps verloren te doen gaan. Den 12den Juni was het examen afgeloopen, terwijl dat van de Cadetten der Infanterie en Artillerie van het derde studiejaar reeds een week geleden was ge ëindigd. Den 14den werd de uitslag van het Olliciers- examen bekend, die op eene uitzondering na, voor allen gunstig was en 83 Cadetten van het vierde studiejaar het einddoel van hun streven aan de Aca demie deed bereiken.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1884 | | pagina 148