klaard. Wij hebben hem met leede oogen zien ver trekken, maar willen hopen, dat hij op zijne nieuwe loopbaan datgene zal mogen vinden wat hij zich van zijne militaire had voorgesteld. Voor het overige hebben wij weinig bijzonders meer te vermelden. Ter gelegenheid van de najaarskermis werd aan de drie hoogste studiejaren eene bijzondere ver gunning tot uitgaan verleend, terwijl ook het eerste verblijfjaar in de gelegenheid werd gesteld de tooneel- voorstelling in Concordia te bezoeken. Den 25sten November werd het vijfjarig bestaan onzer Sociëteit gevierd. Aan het bestuur daarvan komt de eer toe, dat het op keurige wijze de zaal had ver sierd en in waardige overeenstemming met de feeste lijkheid had gebracht. De Gouverneur, de Eerste Officier en tal van officieren en leeraren aan de Mili taire Academie, benevens verscheidene officieren der 1steafdeeling Krijgsschool, waren hierbij tegenwoordig, en het zal wel niet vermeld behoeven te wordendat dit zoo vereerend bezoek algemeen zeer op prijs werd gesteld. De muziek van het öde regt. Infanterie, die hierbij wederom .tegenwoordig was, droeg alleszins tot eene vroolijke stemming bij. In eene korte rede wees de Gouverneur er op, hoe hij steeds het Cadetten- korps zijne volle sympathie had toegedragenen de daverende toejuichingenwaarmede de woorden van den voorzitter van het bestuur der Sociëteit werden begroet toen hij ons geluk wenschte met, het bezit van een Gouverneur, die zooveel voor ons welzijn deed, bewezen ten duidelijkste, dat die gevoelens van sympathie wcderkeerig door ons werden gedeelden

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1884 | | pagina 153