J CXGIIl aangerekend worden. De opmerking bestaat hierin, dat, onzes inziens, de pauzes gerust tot op deel van hare lengte konden verminderd wordende ver schrikkelijk lange tijdsverloopen tusschen de nummers maakten immers het bal korter, een vreeselijk iets voor de talrijke danslustige jonge damesdie ons feest met hare tegenwoordigheid vereerden een vervelend iets voor het publiek in het algemeendatweldra uitge praat, op wanhopende wijze zijne programma's bestudeert. Wij wijzen er echter met nadruk opdat onze op merking eenvoudig als iets dat ons opviel moge opgenomen wordenwe zijn er van doordrongendat de Commissie het noodige heeft gedaan om «gang" in de opvolging der verschillende nummers te krijgen we begrijpen volkomen hoeveel bezwaren tegen zoo'n vlugge opvolging oprijzenwaar zulk een groot aantal acteurs, als den 19den Februari, in eene zoo beperkte ruimte als Concordia's tooneelije aanbiedt, moet optreden. Ons korps moge voortaan ieder jaar in de gelegen heid gesteld worden 's Konings jaardag met een feest te vierenen dat het ons dan steeds gelukken moge eene Commissie te kiezen, zoo ijverig als die van 1886. Den laatst en Zondag in Februari werd de jaarlijk- sche^ boekverkooping op de- Soos gehouden. Dat er vroolijkheid bij de auctie heerschte, zal iedereen be grijpen, die slechts ééns eene boekverkooping bij ons bijwoonde, en dus iets van het bonnetjesstelsel begrijpt. Den 1 sten Maart had er eene groote verandering plaats in het onderofficiers-persooneel der K. M. A. De oude adj .-onderofficier Veenendaal werd met ingang van 13 r

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1887 | | pagina 199