t CXCIV gemelden datum eervol uit zijne betrekking ontslagen en benoemd tot administrateur van het garnizoens- nachtleger te Breda. Zijne plaats werd ingenomen door den adj.-concierge Overing, die weder vervangen werd door den tot adjudant benoemden serg.-majoor Falkama; ten slotte werd nog de sergeant der inf. Risseeuw aangesteld tot serg.-majoor administrateur der 3de comp. Cadetten. Den adjudant Veenendaal werd bij zijn vertrek van de Academie, waaraan hij 32 jaren onafgebroken ver bonden was geweest, namens HH. Officieren en Bur- gerleeraren een souvenir aangeboden. Moge het onzen oud-adjudant, die gedurende zoovele jaren aan de K. M. A. werkzaam was, in zijne nieuwe betrekking goed gaan Ter gelegenheid van de Carnavalsfeesten wTerd den hoogsten drie studiejaren vergund Zondag den 7den Maart een uur langer uit te gaandan voor elk studiejaar bepaald was; het vierde jaar mocht daaren boven Dinsdag in plaats van Woensdag uit. Evenals vorige jarenwerden ook thans de Cadetten er aan herinnerd, dat zij nergens gecostumeerd mochten ver schijnen zoodat men dan ook overal te midden van de gecostumeerden de jonkers duidelijk kon onder scheiden. Maart leverde niets bijzonders de drukte was met carnaval geëindigden reeds zag men met den roffel van 5 uren tal van Cadetten met ontzaglijke stapels boeken onder den arm naar de leerzalen snel len ten einde niet dan na eene duchtige voorberei ding het examen mede te maken. Het voorlezen van de kamporder spoorde de voslust

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1887 | | pagina 200