CCI11 Gestr. rondzag, merkte hij overal verbeteringen op, die er op wezendat het bestuur van de Soos aan goede handen was toevertrouwd geweest. Een luid: «hoerabeantwoordde de woorden van den spreker, terwijl het strijkorkest van de stafmuziek een drietal fanfares deed hooren. Wanneer de Cadetten-Almanak het orgaan van het korps mag heetenzal niemand het ons kwalijk nemen indien wij te dezer plaatse een enkel woordje van erkentelijke hulde aan het wakkere bestuur van onze Soos wijden. Het bestuurslidmaatschap is een van die «baantjes", die een zelfopofferenden ijver van den kant van het lid eischen een ijver, diehoe groot ookslechts hoogst zelden eenige belooning, eenige aanmoediging vindt in de kenbaar gemaakte dankbetuigingen van hendie door den ijver van het bestuur in staat worden ge steld op de Soos het goede onbekommerd te genieten. Bewonderen we dus een bestuur, dat zijne taak ver vult, zooals het bestuur van de Soos het doet, dat wil zeggenuitstekend. Wat al veranderingenwelke wij zeker als verbeteringen mogen beschouwenmerken wijin de weinige maanden na het groot verlof reeds opwanneer we de Soos binnentredenveranderingen die op initiatief van het tegenwoordig bestuur werden aangebracht. Werden we eertijds bediend door oude, moeilijk onthoudende, slechts op fooien bedachte, in armoedige kleederen gestoken aannemers thans zijn voor het tweetal oude een paar jonge, vlugge, beleefde keilners in de plaats gekomendie in hun keurige livrei heel

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1887 | | pagina 209