j CCIV wat geurs kunnen slaanen het oog niet pijnlijk aandoen; terwijl Jantje er in zijn nette uniform bepaald sklosserig" uitziet. Waren voor eenigen tijd langs de wanden slechts eenige tafeltjes met stoelen er omheen geschaard, thans noodigen vijf gemakkelijke sofa s tot langer blijven en gezellig keuvelen uit. Zijn de beide opgenoemde verbeteringen reeds een groote vooruitgangzoo had het bestuur met een laatsten maatregel de kroon op zijn werk willen zettenof was het niet een flink idee des middags gratis zoutebolletjes te doen presenteeren? Jammer, dat het bestuur gedwongen werd (de redenen ver zwijgen wij bij hunne algemeene bekendheid, kortheids halve) zijne zoutebolletjes-aanbiedings-systeemals on mogelijk voor de toepassingin te trekken. Doch nemen we het initiatief, den wil in dezen, aan als een aequivalent voor de daad en uiten we den kreetdie het korps op de lippen moet liggenHoera voor het wakkere bestuur van de Soos!" Maar stop evenhaasten we ons een verzuim te herstellen, dat we, geheel vervuld van die treurige bolletjes-quaestiezonder den minsten opzet pratende weg begingen. Heeft ook de Commissie tot Redactie voor den Cadetten-Almanak 4887 vele verplichtingen aan onzen hooggeachten kapitein-adjudant Klercq, zoo is het korps in het algemeen niet minder dankbaarheid aan ge noemden kapitein verschuldigd. Tal van commissiën of vereenigingen vonden een machtigen steun in hem zoowel de Soos als de Salon des Variétés en de Muziek-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1887 | | pagina 210