CCVII zeker iemand rondom een appelboom op- en neer- huppelde, meenden we een oogenblik dat we op de stichtelijke dessertgeschiedenis van grootmama Eva zouden onthaald worden doch het bleek weldra, dat de lieve Dicky Darling om den boom gehuppeld had. Dat de dames Rose een verbazend ontvankelijk gemoed bezatenbleek duidelijktoen ze na de ont vangst van een paar bouquettenplotseling hunnen geliefde ontrouw werdenom geheel in vuur en vlam te geraken voor Dikken Titus," die haar de bouquetten persoonlijk had aangeboden. Maar veranderlijk is 's menschen hartmaken wij dus den dames Rose geen verwijt van hare ontrouw en blijven wij voor onzen persoon haar even vurig be wonderen, als vóór de serenade aan «Dikken Titus." Na de apotheose, waarin we eene fameuze collectie van de fraaiste costuums op de planken zagenmoest het Salonbestuur zooals gewoonlijkvóórkomen en in den vorm van applaus en bravo s werd den Café- Chantant-directeurs eene warme ovatie gebracht. Rij na vergaten we eene bijzonderheid te vermelden die toch te merkwaardig is om haar geheel te negeeren. We zouden niet gaarne van de Salon-uitvoering af stappen -zonder met een enkel woord er aan herinnerd te hebbendat den 29sten October een elftal leden van het strijkorkest de plaats hadden ingenomen van het blaasorkest, en dat dit kleine muziekkorps de pauzes aanvulde met een aantal opgewekte stukjes. Voor het eerst hoorden we den 29sten iets anders dan de bekende marschen van het blaasorkest. En was de muziek van het kleine strijkorkest lief, en niet

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1887 | | pagina 213