J CCVIIi oorverdoovend hard, zooals die welke het blaasorkest produceert, zoo bracht het kleine aantal der muzikan ten een aanwinst in plaatsruimte met zich. Den 7den November werd de Najaarskermis geopend die als altijd eene week zou duren. Den hoogsten drie studiejaren werd dezelfde bijzon dere vergunning tot uitgaan verleend als vroegere jaren. Een wandelingetje over de kermis zelf zouden we dolgaarne met den lezer dunnetjes overdoen, doch we vreezen dat het ons te ver zou voeren. Stippen we dus slechts aan, dat in «Concordia", in «de Beurs", in «Ons Genoegen" en in de Veertien herstel! in «het Hof" café-concert's gegeven werden; dat Van Lier zijne oude standplaats op het Kasteelplein weder ingenomen haddat de Parijsche wafelkraam nu ja! ieder weet op zijn duimpje te zeggen, op welk plekje gronds die kraam stond; al weet ieder niet meer hoevéél wafelen hij er uit Alexandrinische handen al zoo ontving. Verder constateeren wijdat Gonsael met veel succes zijn groc-américain debiteerde waar lijk, lezer, indien we een wandelingetje over de kermis gemaakt hadden, zou ik u, alvorens naar honk terug te keerenop een glaasje groc-américain gefuift hebben indien ge ten minste niet tot het 1ste of 2de studiejaar behoortdatzooals we wetenniet bij Consael mag verschijnen. Maar hiermede spreken we het basta! in zake de kermis, uit; om tot de weinige punten, die we nog hebben te bespreken, over te gajin. De lezer houde het ons ten goede, indien het laatste gedeelte van het r

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1887 | | pagina 214