t cxxxv nieuwen werkkring te volgenen werden genoemde Officieren en de Officier van Gezondheid 2de klasse Rentmeester bedankt voor hunne bewezen diensten. Den 5den September werd de 1ste Luitenant Erzey overgeplaatst bij het 1ste regiment Huzaren en ver vangen door den Isten Luitenant Mathon. Den 6den September werden de cadetten-korporaal Frieswijk en De Boer, tot cadetten-sergeant aangesteld en op dienzelfden dag verschenen de barendie met open armen door ons werden ontvangen. De van ouds bekende voedering" liep in de volmaakste orde af en na het avondappèl vertrok ieder naar zijn eigen apparte menten in het eeuwenheugend slotdat zoo juist een klein gedeelte zijner geheimen voor de buitenwereld had ontsluierd. Den 9den September werd de cadet Verhulst van de genie in O.-I. overgeplaatst bij het wapen der artillerie Den 13den September werd de cadet Van Persijn, van het 2de studiejaar, die door ziekte na-examen had moeten doenovergeplaatst in het 3de jaar. Den 22sten September verwisselden de cadetten Wal deck en Bello, respectievelijk van de Infanterie O.-L en van de Infanterie h. t. 1 onderling van bestemming, terwijl 2 dagen later de cadet Roëllvan de Infanterie h. t. L, werd overgeplaatst hij de Cavalerie h. t. 1. Den 29sten werd per order bekend gemaakt, dat de kapitein j. van den Berg en de 1ste Luitenant Roeloffs, welke nog na 1 September aan de K. M. A. waren werkzaam geweest, nu met 1 October hun nieuwe bestemming zouden volgen. h. t. 1.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1889 | | pagina 141