CXXXVII doordrongen was van de heugelijke gebeurtenis. Het portret van onzen gelietden Prins Frederik was om kranst door eene lijst van groen en bloemen, waar het ons zoo geliefde «Oranje" zich als een symbool van trouw en gehechtheid aan het Vorstenhuis door heen slingerde; op ieders borst prijkte diezelfde kleur als roset voor een zilveren M. A.de initialen van de jarige. Na afloop van het 2de ontbijt spoedde een ieder zich naar bovenom zich gereed te maken voor de vooraf aangekondigde revue, ten einde den Reünisten te toonen dat de oude geest, de liefde voor den krijgsmansstand, nog in ieders boezem woont. Omstreeks 121|2 uur stond het korps gerangschikt op het buitenpleinfront makende naar het den baren zoo welbekende walletje. Spoedig kondigde ons een blijde muziek de komst der heeren Reünisten aan en zeker klopte een ieders hart sneller op het zien van dien indrukwekkenden stoet, welke voorafgegaan door twee muziekkorpsenhet plein betrad. De Gouverneur riep den heeren Reünisten een hartelijk welkom toe, en de revue nam een aanvang. Reeds dadelijk na afloop van de revue, nadat de Kapitein Klercq, uit naam van onzen Gouverneur, zijne hooge tevredenheid had betuigdbleekdat de heeren Reünistenhoewel er voor velen hunner tal van jaren waren verloopen, sinds ze voor het laatst de Cadetten- uniform hadden gedragen, de oude zalen van het ge bouw nog niet hadden vergeten. Ook hier, en nog zoo herhaaldelijk op dezen dagbleek onsdat er geen stand in de maatschappij is aan te wijzenwaar zulk eene geschiktheidzulk eene broederschap kan bestaan

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1889 | | pagina 143