-J CXXXVIII als in den militaren. 's Middags verzamelden zich de heeren Reünisten op onze «Soos," waar een keurig uitgevoerd programma, geopend door den marsch van onzen kameraad Clignettniet weinig medewerkte om de «feeststemming" te verhoogen. De Gouverneur bracht een dronk uit op het welzijn der K. M. A. en der Cadetten-Societeitluide toejuichin gen volgden op zijne woorden, en toen de Generaal- Majoor Baudals oudste der heeren Reünistenin kortemaar krachtige bewoordingen zijne vreugde be tuigde, de hoop van het vaderland, gelijk in zijne dagendoor zoo'n krachtig korps vertegenwoordigd te zien, steeg de algemeene vreugde ten top. In de aangenaamste stemming keerden wij om 4*/2 uur naar het gebouw terug, waar een wel aangerichte en goed voorziene tafel ons wachtte. Ook hier nam onze Gouverneur het woord: zijn drieledige wensch^ heil aan het Vorstenhuis, aan de K. M. A. en allen' die haar vertegenwoordigden! werd met niet minder geestdrift dan des middags toegejuicht. Na afloop van het diner zocht ieder een goed plaatsje op de «Soos", waar de kapel van het 6de regiment ook nu weer zich hooren deed, totdat het uur, bestemd voor den fakkeloptocht, was aangebroken. Door de geïllumineerde straten, verlicht door honderden lam pions zette de stoet zichna eerst de heeren Reünis ten van Concordia te hebben afgehaaldin beweging. Na een groot deel der stad te zijn doorgetrokken ging de stoet bij het «Hof van Holland" uiteen, ten einde aldaar met eene «Soirée musicale et instrumen tale" den dag te besluiten. 6^. r

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1889 | | pagina 144