CXLII op de Academie en even in de tweede helft van April kon men op het achterterrein van tijd tot tijd personen zien, die zoo verdacht deden, dat enkele walletjes pakkenden" trachtten naar de hoornen te kijkendeze vertoonden echter nog geen enkel blaadje en bij nader onderzoek waren dan ook eerstgenoemde personen slechts bezig het terrein af te passen en uit te zetten, want de wedstrijden naderdenen het was 20 April dat het veld het eerst als kampplaats zou dienen. De Jury bestond uit: Blussé, als presidentter zijde gestaan door Tergast, Lamberts, Holle, André de la Porte, Van Royen en Hioolen. Er werd dien Maandag avond gebowld, en Eindhoven en Beijnen behaalden den lsten en 2den prijs. De volgende dagen zouden de verschillende spelen worden voort gezet, doch het weer werkte niet mee, het was conservatief evenals het Cadettenkorps. Dinsdag kon dan ook al dadelijk het hardloopen niet doorgaan wegens den koudenscherpen winden men moest zich dien avond bepalen tot »Ver gooien met Cricketbal." Bouman behaalde den eenigen prijs; Eindhoven was tweede. Woensdag beletten regen en wind alles, zoodat eerst Donderdag de twee prijzen voor de beste »batsmen" behaald konden worden door De Rotte en Eindhoven. Vrijdag werden prijzen behaald door Van der Linde en Nierstrasz voor Drijven met voetbal" en door Van Hasselt voor »Ver trappen." Eerst de volgende week Dinsdag kon het hardloopen doorgaan. Door tal van stumps en voetbalpalen was een rond- loopende baan van 250 M. lengte uitgezet en het mooie weer met de vele roode en blauwe vlaggetjes

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1892 | | pagina 148