L CLI Onwillekeurig krijg ik bij het trekken" een eigen aardige gewaarwording: «Oefenen op vrienden, om het op vijanden toe te passen". Wat meer bijzonder het Gymnastiek-concours betreft, een op zeer verdachte wijze uitgevoerd muziek-pro- gramma zette allen luister bij aan het feest, terwijl een luchtig georganiseerd bal dien avond der avonden besloot. Een belangrijke datum nog van het vorige jaar, die wij niet gaarne in de geschiedboeken van ons Korps zouden vergeten op te teekenenwas de 28ste De cember, de dag waarop wij Cadetten onzen broeders den Adelborsten moesten toonen in staat te zijn, een elftal op het voetbalveld in de residentie tegen hen in het vuur te kunnen brengen. Terecht toch mochten zij daaraan twijfelenhadden wij niet eenigen tijd ge leden een uitdaging van hen ontvangenwaarvoor wij moesten bedanken met een antwoorddat ons deed denken aan den goeden ouden tijd, toen nog zoovele deelen van de landmachthoewel niet zulke belangrijke als onze Voetbal-clubslechts op papier bestonden? Doch nu was dan dat papieren lichaam «Quick", door den organiseerenden adem van enkelen onzer, weer leven ingeblazen en wie er nog aan twijfelde, die had slechts den 28sten December op de Maliebaan behoeven te staanom door den aanblik van die fantastische bende overtuigd te worden. Ook had hij dan kunnen getuigenhoe zich plotseling het verpletterend bericht aan onze zijde verspreiddedat het den Cadetten ver boden was op de Maliebaan te spelen, tenzij dit ge schiedde geheel in uniformeen onderneming waar wij geen seconde over dachten. r

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1893 | | pagina 159