CLIII Aan onze zijde werd de tirailleurlinie gevormd door L. Beijnen, De Josselin de Jong, Nix en Van der Linden (Van Dobben was afwezig). In de soutienlinie traden op BoumanHioolen en Beijerinckals reserve dienden Blussé en Tergast, terwijl Holle, die Eind hoven verving, de laatste weerstand in onze stelling zou moeten vormen. Over het spel zelve in breede trekken uit te wijden is hier niet onze bedoeling; wij bepalen er ons toe, alleen nog den uitslag op te teekenenwelke met een verhouding van één één geen van beide partijen de overwinning toekende, om dan nog even aan te stippen hetvoor het algemeenbelangrijkste gedeelte van den dag: de nafuif, waarop menig hartig, welgemeend woordje werd gesprokenwaar menige kennismaking begonnen werdmenige reeds bestaande band nauwer werd aangehaald, in één woord een fuif, zooals die is, en altijd zijn zal, waar de aanstaande officieren van land- en zeemacht samenkomen. Moge daarom evenwel deze dag niet minder lang in onze herinnering blijven en vooral moge zij dit jaar door eenen soort gelijken nog beter geslaagden gevolgd wordendan zullen wij later met te meer welgevallen kunnen neer zien op deze regels, die daarvan gewagen, en wij allenen vooral de Quick-ledenzullen instemmen met het driewerf hoezee voor de Adelborsten en Con cordia, waarmee wij dit hoofdstuk wenschen te sluiten: Hip, Hip, Hip, Hoera! Met ditzelfde hoeraatje begroetten de bewoners van Kilacadmon aan den avond van den 2den Januari de l

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1893 | | pagina 161