GLX in en aan hunne oogen vertoonen. Ik vind het daarom niet overbodigom hier even op te wijzenomdat men een dergelijke ras-eigenschap misschien in zijn leven niet meer zoo volgens de regelen der symetrie bij eene bepaalde categorie van personen ziet vol gehouden. Inmiddels hadden wijmet toestemming van het bestuur der Academiebeslotendit jaar een assaut te geven, dat op den lOden December werd vast gesteld. Dat het zijne voorgangers in pracht zal overtreffenis voornamelijk te danken aan den onver- moeiden ijver van den voorzitter van de assaut- commissie Blussé. Leden dier commissie zijn verder Van den Heuvel Tergast, Van der Heijden, Koning C. en Pabst J. G. Lang, zeer lang inmiddels was alles op de Academie zijn oude statige gang gegaanwel zou er een assaut gegeven worden en waren alle krachten druk aan het werk dit schitterend te doen zijn, wel zinde men in andere clubjes op nog andere, grootsche plannendoch van die alle lag de uitvoering nog in de verre toekomst, terwijl die zaken, die een onmid dellijke tijdkorting zouden kunnen veroorzaken bedeesd in hun schulp kropenvreezend voor een dreigenden demon, die hun 't bestaan zou onmogelijk maken. Zoo b. v. durfde het bestuur van de Algemeene Cadetten Cricket- en Voetbalclub «Volharding" geen toestemming voor nieuwe wedstrijden op haar gebied aanvragenin zijn waanwijsheid op duim en vinger beredeneerenddat die toestemming toch, met het oog op dat dreigend gedrochtniet gegeven zou worden.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1893 | | pagina 168