J GLXII wacht en daar met een welkomstdronk en eenige begeleidende woorden van den heer Blussé begroet. De toespraak werd beantwoord door den Spartaanschen president Yan Rooij. Daarop begaf men zich naar het achterterrein van Kilacadmon, waar na eenige voor bereiding te halt één de strijd begon. De Spartaansche elf bestond uit de forwards Kamp- scheur, J. en C. van den Ende, J. Timmermans en Hasselt, de halfbacks J. Stok, T. Timmermans en de Meijere, de backs Heubel en Cokarten de goalkeeper Bertram. Verder traden, met den heer Blussé, Nier- strasz als grensrechter en Van Roo als referee op. Weldra bleek ons ongeoefendpas georganiseerd elftal bij lange niet te zijn opgewassen tegen dat van den tegenstander, zoodat wij onze offensieve plannen opgaven en gedwongen werden ons tot het einde toe tot eene actieve verdediging te bepalen. Deze was echter ook hardnekkig en het was niet dan met moeitedat de Rotterdammers er in slaagden den wedstrijd met een score van 2 0 te doen eindigen. De cadetten-muziek en talrijke toeschouwers zetten den middag de noodige gezelligheid bijalleen was het te bejammeren, dat het donkerblauw der uniformen door geen enkele andere kleur verbroken werd, dan het leelijke geel der lissen. Dit was echter iets wat wij vooruit hadden kunnen weten en waar dus niet over valt te klagen. Een woord van hulde en dank aan de muziek achten wij hier vermoedelijk niet misplaatst. Na den afloop van het spel met de gebruikelijke three cheersdoor beide Vereenigingen ter eere van

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1893 | | pagina 170