CXLVII Langzamerhand begon de publiekmaker alweer uitgeleende dictaten terug te vragen, in plaats van feestaankondigingen rond te bazuinen de groote examenhuivering voer reeds door het coips. De serenade, den 17den Maart aan den kolonel Moorrees gebracht, diende nog eenigszins als afleiding. Sempre Cresendo, geflankeerd door uitgelezen fakkeldragers, gevolgd door half Breda, gaf haar vroolijkste deunen ten beste, eindigend met een wilden ronde-dans op het binnenplein, tot groot vermaak der naar de vensters gesnelde leden van eigen oefening. Toen volgde het Paaschverlof. Roekeloos verspeel den we er een dag van; den volgenden dag ver speelde Quick (vertegenwoordigd door Einthoven Tergast, Blussé, Bouman, Hioolen, Beyerinck, Gerth van Wijk, Nix, Josselin de Jong, v Zijll de Jong en Nierstrasz) twee goals tegen de Haagsche Club (Koolemans Beynen, Voswinkel, van den Bosch, Van Putten, de Graag, Dezentje, Bourlier, Coops, Elias, Beukema, Genet). Maar nog steeds kwam aan de concoursen geen eind. Volharding» schreef van 6 tot 11 April haar wedstrijden uit, eenige jaren geleden het eerst door Blussé georganiseerd. De wind was wat felmaar alles liep toch goed van stapel. Er was veel animo, en mededingers hors concours bij de vleet. Uitslag: Ver gooien. 1ste Prijs: v. d. Zee; 2de: v. Dedem. Cup van Prosit. 1ste aankomende: Brewer M. (lste maal; hij liep prachtig); 2de: Hioolen. Bowlen. 1ste Prijs: Breedvelt; 2de: Quanjer. Ver trappen, lste Prijs: Boogaert2de: Führi. 300 M. Marschtenue. lste Prijsv. Aken; 2e: Blussé.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1894 | | pagina 153