I CXLIX maakte hij er een allervroolijkst feest vanen het scheen, dat dien avond de lachbuien niet van de Teteringsche zanden wilden wijken. De kampcom mandant was zoo welwillend eenige mooie eerste prijzen beschikbaar te stellen. Ook ditmaal had de uitgebreide werkzaamheid van Blussé haar aandeel gehad. Houdt zijn herin nering in eere, zulk een man vinden we niet licht weer Hoewel slechts de tolk van ieders hart, was ook hij het, die het initiatief nam om aan Yan den Heu vel, onzen corpsvader, den 9en Juli een krans aan te bieden. We behoeven het niet te zeggen: die krans beduiddedat we dankbaar waren voor den rusteloozen ijver, de volle toewijding, waarmee Van den Heuvel een geheel jaar onze belangen had be hartigd, zonder ooit voor zijn moeielijke taak terug te deinzen. Daarmede zijn de voornaamste gebeurtenissen van het cursusjaar '92'93 aangestipt. We kunnen met voldoening terugzien op dat jaar, het bracht veel vroolijke dagen en onderscheidde zich daarin gun stig van zijn voorgangers. Moge het corps aan zijn opvolger welgevallig zijn en voortgaan met zich on der zijn invloed te vormen tot een echt militair corpsvrij van vooroordeelen en bekrompenheid van partijschappen en haatdragendheidmachtig door eendracht, door banden van broederschap en door de overtuiging, dat alleen onvermoeid streven kan leiden tot het doel, dat heilig en edel is. Waar die overtuiging heerscht, waar het lage en het banale wijkt voor den beschavenden drang naar het éénig goedenaar het 10»

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1894 | | pagina 155