I CLI viel dit zelfs aan de meesten ten slotte nog tegen, want een huishoudelijke Vivatuitvoering op de Amu sementzaal viel erdoor in het water, Maar geen nood, de handige president wist raad, en zoo hadden we den 24sten op de Soos een komisch intermezzo minstens even komisch als dat van den 23sten. Het was een gezellige avond, door verscheidene jonge officieren bijgewoond, en men kon tevreden zijn over dit proefje. Mocht de Soos zich alzoo meer en meer in popu lariteit gaan verheugen feeststemming heerschte er de eerste weken na het verlof voldoende op het Gebouw daarentegen ging men aan de afschalferij. Verscheidene bierhuizen toch werden gesloten het scheen alsof na jaren sluimerens plotseling een allernobelst humaniteitsgevoel ontwaakte, en de Senaat kon naar hartelust zijn majesteit ten toon spreiden Een ambtsgewaad ontbrak er nog maar aan. Wij achten nu het oogenblik gekomen om een wijle stil te staan bij de lotgevallen van den Almanak gedurende zijn wording. De Redactie had met ver schillende moeielijkheden te worstelen en ondervond onaangename teleurstellingen, maar gelukkig is 't een troost, dat we ditmaal mogen wijzen op een ijverige, belangstellende en talrijke medewerking van het corps; het heeft ons niet minder dan 65 inzendingen geleverd, die ons dankbaar doen terugzien op den arbeid. Moge dit verblijdende verschijnsel niet een laatste opflikkering blijken van stervende krachten. Het aantal corpsleden slinkt, en een volgend jaar zal

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1894 | | pagina 157