CLII het onmogelijk zijn een Almanak van den gewonen omvang te leveren maar dit worde geen reden, dat die omvang tot nul raakt gereduceerd. Zonder twijfel zullen er zijn, die zich met de eventueel overblijvende redactieleden willen verbinden tot een commissie, die bijvoorbeeld een klein, beknopt jaarboekje samenstelt met nuttige gegevens, totdat de cadettenaanvoer weer voldoende is om de finan- cieele basis te versterken. De Almanak voor 1894 zal ons een des te dier baarder herinnering zijn, omdat hij versierd is met het portret van H. M. onze Koningin. Mocht er al gedurende eenigen tijd vrees gekoesterd zijn, dat dit verheugende voorrecht ons zou ontglippen die vrees werd in vreugde veranderdtoen het Hare Majesteit niet alleen behaagde ons verzoek volgaarne toe te staanmaar zij tevens een fotografie uit Haar particuliere verzameling ter reproductie afstond. De juichkreet, die bij de mededeeling van deze tijding uit meer dan tweemaal honderd kelen omhoog steeg, was de uiting van een met moeite ingehou den geestdrift, voortgesproten uit de edelste gevoe lens van liefde voor onze Vorstin. De verdere gebeurtenissen geven slechts stof tot een verzameling van losse stukken geschiedenis want de lichtpunten zijn sporadisch. Er komt nu een tijd van leven op hoop, meer speciaal op het assauten voor een gedeelte ook op de Vivat- uitvoeringdie den tijd moeten breken. De tennis match is niet in staat de aandacht voldoende bezig te houden zij kenmerkt zich door een uiterst traag

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1894 | | pagina 158