CLIII verloop, en de sigaren uit den totalisator zijn bepaald slecht. De quantiteit tracht hieraan tegemoet te komen, waarvan weer deels de oorzaak isdat Pra- ger en Van Dedem de double winnen. Tuijll van Serooskerken won de single, zooals te verwachten viel. Met leedwezen zagen we in het begin van Novem ber den majoor Glasius vertrekkendie verscheidene jaren als compagniescommandant ons met raad en daad ter zijde stond, en aan wien we als het vergund isdie uitdrukking te bezigen ons te zeer gehecht hadden, dan dat het afscheid licht zou val len. De omstandigheden lieten niet toe, dat de sere nade, door het corps aangeboden, tot een uitvoering kwam, ten spijt van de muziekvereenigingdie zich in deze tijden dapper weert. En dat laatste is wel noodig, want het ensemble kan soms duchtig te wenschen overlaten het valt te betreuren, dat de werkende leden er niet toe kunnen komen om in hun vrije uren" te studeeren, in plaats van alles op de repetities te laten aankomen. En de elementen zijn van geen geringer allooi dan verleden jaar, ter wijl, ondanks de vermindering in corpsbroeders, het ledental van »Sempre» nog is toegenomen. Dit laatste, benevens een menigte doeltreffende verbe teringen in de organisatie, is niet te danken aan den President, die hoewel het niet geheel en al zijn schuld is in deze functie een vrij problema tieke waarde heeft. Zonder zijn actieven commissa risde ziel van het zaakjezou 'ter raar uitzien. Als we dezen toekomstigen praeses van advies moch ten dienen, zou dat luiden: tracht het volgend jaar

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1894 | | pagina 159