xcni Instructeursprijs sabel, (uitgeloofd door den 2den Luit. der Inf. O.-I., A. A. Dijkstra, oud-lid), H. J. van Zijll de Jong. Instructeursprijs geweer: H. J. van Zijll de Jong. Algemeene instructeursprijs: H. J. van Zijll de Jong. Degenprijs 3de en 4de jaar: (uitgeloofd door den kapitein Spaan)G. Mazee. lste Degenprijs 2de jaar: C. P. Martherus. 2de Degenprijs 2de jaar: J. V. L. Oppermann. lste Sabelprijs 2de jaar: H. R. Cambier. 2de Sabelprijs 2de jaar: H. Gerth van Wijk. 22 Maart had de algemeene prijsuitdeeling plaats waarbij kapitein Schwartz en luitenant de Bruijn tegenwoordig waren, terwijl een groot aantal toe schouwers de overwinnaars de welverdiende cheers" toebracht. Ten einde hendie minder gelukkig waren geweest, den moed niet te laten verliezen, werden ook aanmoedigingsprijzen uitgereikt. Te midden van al die bedrijvigheid had de jaar- lijksche fuif van Quick, op 4 Maart plaats en al waren de financieele omstandigheden niet zoo floris sant toch handhaafde het Bestuur den ouden roem van gezellige feesten te kunnen organiseeren. 11 Maart verscheen Vivat" weer op de planken, doch het betrof nu een huiselijke uitvoering op de Soosdieal kon zij zichwat litterarisch gehalte betreft, niet met de voorgaande meten, haar in gezelligheid en »witz" verre overtrof. Ze zijn on vergetelijk die onder ons" uitvoeringen, en zeker is het, dat zij de eentoonigheid van het Academie leven op een aangename manier breken. Ook dit maal kon de Vereeniging op een oer-succes bogen,

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1895 | | pagina 101