2. ïhirion (vos,) Brandon, en v. d. Berg v. Saparoea. clx tegenwoordigheid op te luisteren. Het denkbeeld, dat de oogen van de Koninginnen op ons gevestigd warendat die eer ons slechts éénmaal in het leven zou te beurt vallen deed de geestdrift ten top stijgen, Geen sprong was te groot, geen beweging te moeilijk. Het voltigeeren en vooral later het wilde, woeste rijden bij het »Jeu de Roses" trokken zeer de aan dacht der jeugdige Vorstin, terwijl ook de Koningin- Regentes den Gouverneur Haar genoegen betuigde onder de medewerkers van het voltigeerenzoovele artilleristen op te merken. De deelnemers waren voor het voltigeeren van Manen van Reigersberg Versluijs, Besier, van Dedem, Prager, J. Irish Stephenson, M. Irish Stephenson, de Fremery, Bessem, BeunkBoereeen van Boetzelaar. De voltigebewegingen geschiedden eerst op het stil staand paardwaarbij tevens over drie paarden werd gesprongen daarna op het paard aan de longe, waar door ieder twee oefeningen werden gedaan. Alles ge schiedde onder toezicht van Luitenant de Bruijn. Daarna had het interessante Jeu de Roses" plaats, waarbij over in de manége aangebrachte horden moest gesprongen worden. Men kon het de Koningin aanzien, dat het wilde rennen Haar amuseerde. Aan dit ruiterspel, onder toezicht van Luitenant Piepers werd deelgenomen door 1. de Bruin (vos, strik met nationale en oranje kleuren,) Pijnappel en Hardenbroek van Lockhorst. 3. van Manen (vos,) Roelfsema, en van Reigers berg Versluijs. Ten slotte: schermen te paard, uitgevoerd door:

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1895 | | pagina 117