bt van Welij, Drijfhout van Hooff, Besier, Schneider, Pijnappel en Amesz, onder Luitenant van Wijk. Onmiddellijk hierna werd het Assaut in de exercitie- loods geopend bij de komst der Koninginnen, die onder het baldekyn plaats namen. Achter den troonhemel was een talrijk publiek, grootendeels uit Officieren met hunne dames bestaandegezetenop een stel lage daarachter de muziek van het 6de Regiment, op wier tonen we reeds gedefileerd hadden en die ook nü ons zou steunen. Terweerzijden van den plancher waren de Cadetten opgesteld. Het behoeft geen betoog, dat men ook hier evenals in de manége zijn uiterste best deed, dat het gevoel van trots, voor onze Vorstin te mogen werken, het zelfver trouwen verhoogde. HH. MM. werden programma's, door de cadetten Roelfsema en van Oorschot vervaar digd, aangeboden. Het Assaut werd geopend met een »Fantaisie op Degen, gevolgd door Trekken" uitge voerd door de cadetten: Bouinan, Van Erp, Broekman, Knoote, van Manen, van Reigersberg Versluijs, de Fremery, van Tienhoven, van Zijll de JongPrager, Verschuir, Holle, Helb, van Boezelaer, Nepveu en Winkelman. Het degennummereen der mooiste nummers van het Assaut, werd gevold door Oefe ningen aan Ringen en Brug," waaraan deelnamen; van Erpvan HasseltVisschervan Romondt Hardenberg, Makkink, Beunk, Oppermann. Daarna Carré-Geweerin marschtenue door: van Zijll de Jong, Bouman, Verschuir, Bedet, Castens, Vastenou, Reitsma en Helb. Het 4de nummer, dat uit Parterre en Voltige Oefeningen" bestond, werd door de Ver- eeniging »de Voltigeur:" van Erp, Castens, Bouman,

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1895 | | pagina 118