CXXVI wit" der cadetten-pantalons dooreen en verdedigde de nog zoo jonge vereeniging met alle kracht, die in haar was, haren goal. Het was wel een stout plan van ons elftal. De «Haagsche" toch was toen waarschijnlijk reeds de kampioenclub van Nederland en dus mocht het wel min of meer overmoedig schijnen, zich met zulke krachten te willen meten. De match werd dan ook met belangstelling gevolgd en ofschoon het Velocitas niet mocht gelukken de zege te behalenvolmondig erkenden de Hagenaars, dat er uitstekende krachten in haar waren. Voor hendie met de vreemdelingen den dag verder passeerdenliet deze ongetwijfeld zeer aangename her inneringen na. En dan de avond! In Concordia bijna geene plaats om zich te bewegenbuiten het gezang en gejoel eener vroolijke menigte, en eene ware feeststemming in de gemoederen van ons allen, die van eene tot 12 uur verlengde vergunning tot uitgaan, gretig en dankbaar gebruik maakten. De laatste dagen der maand kenmerkten zich door eene vinnige koude, die ons verblijf in het oude ge bouw nu juist niet hielp veraangenamen, doch ge lukkig niet lang aanhield, daar de tijd toch al te ver gevorderd was, om ons nog illusies te gaan maken van wintergenot. Ook de beide eerste weken van Maart gingen voorbij als zoovele andere, zonder de minste bijzonderheden. Den 15den gelukte het Velocitas de Bredasche voet balclub »Brabantia" met eene score 100 te slaan. Vóór we het eigenlijk zelf wistenwaren we tot het

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1897 | | pagina 126