XXXII schijnlijkheidsrekening aan HH. Officieren van de 1ste Afdeeling Krijgsschool.) A. Hoogeboom, (20), Kapitein der Infanterie, voor tactiek, strategie en krijgsgeschiedenis, het regle ment van krijgstucht en de oorlogsgebruikenmilitaire aardrijkskunde en statistiek, militair strafrecht, the oretisch en practisch onderricht in den velddienst, zoomede voor het lijn- en topografisch teekenen van de Cadetten der Infanterie en Cavalerie. (Geeft persoonlijk les in tactiek, strategie, krijgs geschiedenis en belegeringsoefeningen op de kaart W. II. Piepers, (15), (Wasa), Ritmeester der Cavalerie vooi het gedeelte der tactiek, reglementen, exer citiën en bijzondere oefeningen voor dat wapen exercitiën, en de rij- en africhtingskunst, paarden kennis en paardrijden. (Geeft persoonlijk les in paardrijden.) J. J. Berkhout, (25), Kapitein der Artillerie, voor de ai tilleriewetenschap in haren vollen omvang, de daar mede verband houdende theoretische en practische oefeningen en het maken van de daarop betrekking hebbende teekeningenbenevens het topografisch teekenen voor de Cadetten der Artillerie. (Geeft persoonlijk les in artillerie, lijn teekenen belegeringsoefeningen op de kaart, en aanval en verdediging van vestingen aan HH. Officieren van de Iste Afdeeling der Krijgsschool.) P. C. J. Noorduijn (20), Kapitein der Genie, voor de geniewetenschap in haren vollen omvang daaronder de geodesie, zoomede het landmeten en waterpassen

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1897 | | pagina 32