n Er werd nu overgegaan tot hoogspringenen de deelnemers toonden het hierin zeer ver gebracht te hebben. De eerste prijs werd hier door Jannette Walen behaald met een sprong van 2.15 M. hoog; hij moest evenwel loten met A. Schetter die even hoog had gesprongen. Den derden prijs ook al na loting ver kreeg F. Janssen van Raay met een sprong van 2 10 M. Nu volgde de beslissing over 100 M. Het resultaat was dat de Koningh den eersten prijs verkreeg, Gerth van Wijk den tweeden en Ilardeman den derden. Deze laatste had niet veel geluk daar hij 3 maal achter elkaar muest loopenwaardoor hij natuurlijk vermoeid was; hij hield zich kranig en kwam vlak na N°. 1 en 2trouwens 't verschil was bij alle drie slechts gering. Dat er goed geloopen was bewees de chronometer, die zelfs 11| sec. had aangewezen. Nu ging men over tot de hindernisbaan in marsch tenue. Deze wedloop verwekte zeer dikwijls de lach lust van 't publiek door de wanhopige pogingen van de deelnemers om de hindernissen goed te nemen er waren evenwel ook Cadettendie alles netjes en vlug passeerden. De uitslag was dat de eerste prijs aan van Holst Pellekaan ten deel vielde tweede aan Amiot. N°. 3 was Schuitenvoerder, die evenwel den 2den prijs kreeg en Amiot den eersten, terwijl van Holst Pellekaan den eereprijs, uitgeloofd door de H.H. officierenontving. Na dit nummer kregen we 't doeltrappen, dat een kalm verloop had. Cassa en Frankamp behaalden ieder 6 punten, zoodat door deze twee cadetten over-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1900 | | pagina 174