25 getrapt moest worden, met 't resultaat dat Frankamp den eersten en Cassa den 2den prijs kreeg. Nauwelijks was dit nummer atgeloopen of men ging over tot de 500 M. hardloop. Van de 30 deelnemers kwamen er 18 uit. Er werd in 3 afdeelingen geloopen met 't resultaat dat F. W. Diemont, M. J. van Lakervcld en H. D. Simon in deze volgorde de prijzen behaalden. F. W. Diemont kreeg den eereprijs, uitgeloofd dooi den Hoog Edelgestr. Heer Gouverneur. Doordat de tijd ontbrak om dezen dag 'tgeheele programma af te werkenwerd besloten op Donderdag morgen (Hemelvaartsdag) de feestelijkheden voort te zetten. Dien dag werd om 10 uur begonnen met vertrappen buitengewoon ver werd niet getrapt, J. Hardeman kreeg met een trap van 49,25 M. den eersten prijs en Storm Buijsing met 45,75 den 2den prijs. Een zeer interessant nummer was zeker de 110 M. met hindernissenwaarbij de eerste prijs aan van der Schoot de 2de aan H. Dolleman en de 3de aan Simon werd toegekend. Verspringen met de veerplank gaf mooie sprongen en het duurde vrij lang voor kon worden uitgemaakt wie de prijzen zouden wegdragen. De verste sprong was 6,60 M van F. W. Diemont, die hiermee een eereprijs kreeg, terwijl Hardeman den lsten en Dol leman den 2den prijs verwierven. Eindelijk kreeg men het laatste nummer, 1000 M. Van de 34 deelnemers kwamen er slechts 8 op, zoodat in afdeelingen van 2 geloopen werd. Hierbij werd gebruik gemaakt van wielrijders voor gangmaking.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1900 | | pagina 175