31 Maart ontfermde zicli over de stille eenzaamheid dei- ziekenzalen kwistig werden de mazelen over de Acade miebewoners verspreid; leerzalen, tot nu toe bij uit zondering als slaapvertrek dienende, moesten thans officieel als zoodanig in dienst gesteld worden. De laat invallende vorst bracht eenig leven op de banen der IJsclub en gaf enkelen onzer gelegenheid een goed figuur te maken bij de wedstrijden aldaar. Voor zooverre de mazelen dit toelieten werd in- tusschen dapper door Sempre en Caecilia geoefend en de groote uitvoering in Concordia op 20 Maart werd dan ook met een welverdiend succes bekroond: zoowel solo- als ensemblestukken werden bijna onbe rispelijk voorgedragen en een ruim batig saldo kon aan Armenzorg worden uitgekeerdde welwillende medewerking van mevrouw StokvisEberle en van den Hoogleeraar N. C. Grotendorst verdient zeker met de belangstellende hulp van den heer Stenz Kapelmeester van het 6de, herdacht te worden. Moge het voor beide vereenigingen een spoorslag zijn om op den ingeslagen weg voort te gaan en niet op deze lauweren te blijven rustenstilstand zou in deze achteruitgang worden. Het Paaschverlof was eene welkome gelegenheid tot sterking voor de dagen, die ons wachtten; de «Alge- meene" zou echter zorg dragen, dat we ons niet dadelijk na terugkomst in de boeken zouden ingraven. Den 12den April zouden wedstrijden in schermen, gymnastiek en voltigeeren gehouden worden en het aantal deelnemers, hoewel nog niet zoo groot als men

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1902 | | pagina 181