38 Onder de groote uitgaven verdient wel genoemd te worden de verbetering van het veld, waardoor eene doelmatige afzetting gedurende de wedstrijden mogelijk is geworden. Een nieuw reglement, dringend noodzakelijk door de veranderde toestanden, kwam tot stand, waardoor eene betere regeling van zaken getroffen werd. De klassewedstrijden slaagden uitmuntend, jammer echter, dat de beslissing zoo laat viel. AA'U won de zilveren wisselmedaille door den Heer Agerbeek uitgeloofd. Het bestuur reikte nog bronzen herin neringsmedailles copiën van de grooteuit aan de spelers dier combinatie. Wat het optreden tegenover de buitenwereld betreft daarover heb ik niet zooveel goeds te vertellenhoe de spelers zich ook inspanden, eene eerste of tweede plaats was niet voor hen weggelegd, 't Geheele seizoen is het Velocitas vrijwel tegengeloopenRapiditas ver sloeg ons zelfs tweemaal en H. B. S. brak ons record door ons op eigen terrein twee punten te ontnemen; de voortdurende onvolledigheid van het elftal had voor een groot deel schuld aan deze tegenvallers. Natuurlijk, met zulk een uitslag, was onze positie in de eerste-klasse competitie niet schitterendeene bronzen medaille, als N°. 3, was ons deel. En nu, ternauwernood is het seizoen begonnen, of we worden geslagen door H. V. V. en door Ajax en o schande, Sparta sloeg ons op eigen terrein! Zou werkelijk de reeks volgemaakt moeten worden: in 1900 de Holdert-beker en gouden medaille, in 1901 de zilveren, in 1902 de bronzen en in 1903 niets?

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1903 | | pagina 172