32 A. de krans namens Zijne Majesteit Koning Will e m I 22 Augustus 1871 nedergelegd op het graf der ge vallenen op de citadel van Antwerpen te Ginneken en, ingevolge beschikking van Zijne Majesteit, daarna aan de Academie geschonkenteneinde aldaar bewaard te blijven. B. Een lauwerkrans door de leerlingen van den Hoofdcursus aan het cadettenkorps geschonken, bij de feestelijke viering van het 75-jarig bestaan der Academie. G. Een plaat voorstellende de plechtige inzegening van het huwelijk van Hare Majesteit de Koningin. D. Een teekening voorstellende den weg door Hare Majesteit de Koningin gegaan van het Paleis naar de Nieuwe Kerk te Amsterdam bij de inhuldiging op 6 September 1898, afgebakend door cadetten en adel borsten, met de handteekeningen van hen die voor dezen eeredienst waren aangewezen. E. Oirkonde uit Batavia gezonden als «Groet uit lnsulinde" met de handteekeningen van hen die 24 November 1903 het 75-jarig bestaan der Academie in de sociëteit te Batavia hebben herdacht. F. Een prent als herinnering aan het kamp te Teteringen in 1886. G. Een prent als herinnering aan de Academie 1888. H. Photographie van het Tamiang monument, dat in het jaar 1896 werd opgericht in de hoofdplaats Medan op Deli ter herinnering aan de wapenfeiten die hadden plaats gehad bij de expeditie in de onder afdeeling Tamiang in het begin van 1893 en als bewijs van waardeering voor hetgeen werd verricht door hen die aldaar het leven lieten voor Koningin en Vaderland.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1905 | | pagina 170