CLXVI Ook tegen Rap II (100). L. V. V. (54), A. V. V. (102), een Haarlemsch gymnasiumelftal (42), H. F. C. II (32), A. F. C. (11) toonden de jonkers zich opgewassen, terwijl de jongere editie hunne krachten tegen Sport (Hoorn) en Alcmaria II den cadettennaarn geen oneer aandeed. En toch is er ditmaal een zwarte bladzijde in onze gedenkbladen, een minder aangenaam «iets» in onze herinneringenwat nog nooit gebeurd was, geschiedde thans: de Adelborsten sloegen na verwoeden strijd tweemaal achter elkander hun collega's van de land macht (40 in den Helder, 20 in Alkmaar). Hierbij echter een welgemeend compliment aan de toekomstige zeelieden voor de wijze, waarop ze ons dezen bitteren pil makkelijker te slikken maakten door een allerjoviaalste ontvangst en uiterst gezellige fuif. Trouwens de nederlagen waren uit een oogpunt van spelkwaliteit zeer zeker verdiend. Een eveneens belangrijke factor in ons footballleven waren de klasse-matches, waarbij het elftal van het jongste jaar met den lsten prijs ging strijken. De tweede prijs kwam aan IIb, terwijl Ia, én gediend door gloeiend fanatisme èn door een ruime dosis geluk den prijs der jongste-jaarcompetitie behaalde. In het algemeen bewezen animo en opkomst bij de matches het goede dezer instelling. En hiermede is ongeveer een overzicht gegeven van 't geen het cursusjaar '19041905 ons bracht en rest ons nu nog een hartelijk woord van dank te brengen aan onzen Beschermheer voor de uitmuntende wijze waarop hij onze belangen behartigde en een gloeiende

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1906 | | pagina 172