CLX1X is geweest gedurende een gedeelte van het seizoen 19031904. Jammer genoeg slechts gedeeltelijk, niet omdat hij niet voor zijn taak berekend was, maar wel omdat de capaciteiten der meeste overige bestuursleden van dien aard waren, dat het voor een actief man als hij onmogelijk wasaan te blijven. Wat aangaat onzen voetballer Brandsma, iedereen, die wel eens kwam bijwonen op het Academie-achter terrein een wedstrijd der Yelocitanen weet, wie het is »Rooi Mien", staande of liggende op het groene gras tapijt tusschen het samenstel van blauw-wit gekleurde palen en lattenzoo nu en dan zijn schelle captain- stem verheffende, om enkele op- of aanmerkingen ten beste te geven. Drie jaar lang heeft hij als een Cerberus bewaakt het heiligdom van zijn elftalal mocht hij zoo nu en dan zijn werkkring wel eens wat te ver uitbreiden of te kort schieten in zijn weervermogens tegen het bruine monster. Met hem heeft ons verlaten een goed en trouw speler en een der warmste aan hangers van onze vereeniging »Velocitas". E. K. A. DE NEYE. Wie had kunnen vermoeden in den aanvang van het vorige seizoendat deze naam zoo rechtstreeks zou ver bonden worden aan de geschiedenis van «Velocitas" in het tijdperk 1904/1905. Nu en dan slechts zou Eddy medespelen en zijn krachten ten beste geven, want na een Zondag volgde een vermoeiende velddiensthij had een gerepareerde knie enz. enz.maar waar eenmaal met zijn medewerking de zege werd bevochtenwaar eenpiaal de ware animo er bij hem inkwam, kon hij

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1906 | | pagina 175